Korzyści dla firmy

Co zyskuje pracodawca i pracownik na pakietach medycznych w Senior MultiCare dla firm?

Zdrowie stanowi absolutną podstawę potrzeb i wartości życiowych dla każdego człowieka. Dbać o nie należy poprzez codzienne drobnostki, takie jak zdrowe odżywianie, higiena, wystarczająca ilość snu, czy aktywność fizyczna, które składają się na obraz dobrostanu fizycznego i kondycji. Nie mniej ważna jest również profilaktyka zdrowotna – czyli regularne badania diagnostyczne, mające na celu szybką diagnostykę mniejszych i większych chorób oraz zareagowanie na nie w odpowiednim momencie poprzez konsultacje medyczne i wdrożenie odpowiedniego leczenia. To właśnie oferujemy pracownikom Twojej firmy w Senior MultiCare – jeden z filarów ich zdrowia, jakim jest dostęp do doskonałej opieki medycznej.

Co zyskuje Twój pracownik na abonamencie medycznym?

Głównym beneficjentem pakietów medycznych dla firm są oczywiście Twoi pracownicy. To oni otrzymują komfort dostępu do badań profilaktycznych bez opłat, a także specjalistycznych konsultacji oraz niektórych zabiegów, w razie konieczności. W dodatku to wszystko mają zagwarantowane w nowoczesnych, świetnie wyposażonych placówkach medycznych Senior MultiCare, w których otrzymają niezbędną pomoc bez długiego oczekiwania na wizytę, bez kolejek i w dogodnych dla nich godzinach. Pracownicy mogą więc udać się do lekarza w godzinach dla nich najbardziej odpowiednich – przed pracą lub po niej, dzięki czemu zachowują swój codzienny rytm dnia. Nie oczekują po wiele godzin na wizytę u specjalisty, przez co mogą zostać obsłużeni niemal od razu po stawieniu się na konkretną godzinę do rejestracji. To właśnie główna zaleta korzystania z sektora prywatnego opieki medycznej – maksymalne poszanowanie dla czasu osób, które z niego korzystają!

Pracownik, który zyskuje od swojego pracodawcy nie tylko wynagrodzenie za pracę, ale również benefit w postaci wysokiej jakości opieki medycznej w ramach abonamentu, czuje się dowartościowany i doceniony. Ma świadomość, że jego dobrostan fizyczny i psychiczny liczą się dla pracodawcy, więc traktuje swoją pracę poważnie i jest z niej zadowolony.

Co zyskuje przedsiębiorca wykupując abonament dla firm?

W ofercie Senior MultiCare coś dla siebie znajdzie zarówno właściciel wielkiej korporacji, jak i osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą. Bez znaczenia jest, jak dużo osób będzie korzystało z firmowego abonamentu medycznego – z pewnością uda Ci się otrzymać korzystne warunki. Dla przedsiębiorców korzystanie z takich benefitów pracowniczych jest również ogromną, długofalową korzyścią.

Wynikają z niej przede wszystkim oszczędności. Oferując swoim pracownikom dostęp do usług medycznych z sektora prywatnego, pracodawca ma świadomość, że pomoc medyczna zostanie im udzielona szybko, a na wizytę u specjalisty pracownik nie będzie potrzebował brać całego dnia wolnego – ponieważ załatwi ją szybko przed lub po pracy. Możliwość szybkiego wykrycia choroby i podjęcia leczenia dla pracodawcy oznacza również szybkie wdrożenie terapii, a tym samym – prędkie wyzdrowienie pracownika, co oznacza skrócony czas przebywania na zwolnieniu chorobowym.

Oprócz czysto finansowych aspektów, warto też skupić się na kwestii motywacyjnej. Dla pracownika możliwość korzystania z abonamentu medycznego jest pewnego rodzaju motywacją do lepszej, bardziej zaangażowanej pracy. Tym samym pracodawca zyskuje oddanego, pełnego pasji pracownika, który wie, że w tej firmie docenia się jego samego, i że dla tej firmy warto pracować!

Dlaczego akurat Senior MultiCare?

Myśląc o wdrożeniu pakietów medycznych do swojej firmy, warto zastanowić się również nad konkretną placówką, która oferuje takie benefity. Wybierając Senior MultiCare, pracodawca gwarantuje sobie i pracownikom przede wszystkim skrócony czas oczekiwania na wizytę do dowolnego specjalisty bez skierowania i bez kolejek. Wizyty pacjentów mogą być umawiane online lub przez telefon, nie wymagają zatem osobistego stawiennictwa w recepcji Senior MultiCare.

Ważnym aspektem jest także najwyższa jakość świadczonych usług. Składa się na nią kompilacja doskonałych lekarzy i wykwalifikowanego personelu pomocniczego, światowej klasy sprzęt medyczny oraz bardzo nowoczesne, doskonale wyposażone placówki. Jeśli troszczysz się o zdrowie własne, swoich najbliższych, i nie jest Ci obojętne zdrowie Twoich pracowników, wybieraj to, co najlepsze – wybieraj Senior MultiCare!