Obsługa medyczna firm

Zagwarantowanie pracownikom obsługi medycznej na najwyższym poziomie to bardzo wartościowy benefit!

Dbanie o dobrostan swojego pracownika to między innymi zapewnienie mu obsługi medycznej na wysokim poziomie. Pracownik, który ma swobodny dostęp do badań diagnostycznych oraz wizyt specjalistycznych bez kolejek i długiego oczekiwania na wizyty, może skuteczniej dbać o swoje zdrowie, i z pewnością będzie to robił chętniej. Za pomocą pakietów medycznych dla firm pracodawca buduje nie tylko zespół zadowolonych pracowników, ale również dobry wizerunek własnej marki! Dzięki usługom XYZ wszystkie firmy mają możliwość wykupienia kompleksowych abonamentów medycznych dla swoich pracowników.

Co zyskuje pracodawca dzięki współpracy z Senior MultiCare?

  • Prywatny sektor opieki medycznej. Korzystanie z usług prywatnego sektora medycznego w kwestii badań i wizyt lekarskich, daje pracownikowi dwie korzyści: zmniejsza czas oczekiwania na wizytę, a także wpływa na zmniejszanie kolejek w polskiej publicznej służbie zdrowia. Dzięki szybkiej, bezzwłocznej opiece lekarskiej w przypadku jakiegokolwiek schorzenia, znacząco skraca się czas potrzebny na wyjście z niego. Tym samym – zwiększa się zdolność pracownika do wykonywania swoich obowiązków już po krótkim czasie od wyleczenia.
  • Luksusowo wyposażone placówki. Dzięki świeżo wyremontowanym, schludnym i zadbanym wnętrzom gabinetów czy pomieszczeń zabiegowych, pacjent zyskuje poczucie dobrego traktowania, co przekłada się na jego dobre samopoczucie. Nie da się ukryć, że nie tylko sposób leczenia, ale także pozytywne podejście pacjenta jest kluczowe w przebiegu terapii – a nowoczesne placówki są w stanie o nie zadbać.
  • Doskonały sprzęt medyczny. Dzięki wysokiej klasy sprzętom laboratoryjnym, diagnostycznym i rehabilitacyjnym, pacjent jest skuteczniej diagnozowany i lepiej leczony. Stale dbamy o poszerzanie naszego wyposażenia o kolejne niezbędne w pracy urządzenia medyczne, wybierając je spośród urządzeń światowej klasy.
  • Specjaliści, którzy znają się na rzeczy. Zatrudniamy wyłącznie lekarzy z doskonałymi kwalifikacjami, empatycznych i lubiących pracę z pacjentem. Wymagamy od naszego personelu, aby wkładał maksimum zaangażowania w pomoc pacjentom oraz stale poszerzał swoją wiedzę. Dzięki temu zyskaliśmy zespół profesjonalistów, którzy w bardzo indywidualny sposób potrafią zająć się każdym pacjentem.
  • Kadra niosąca wsparcie. Nasze pielęgniarki, recepcjonistki i inni członkowie zespołu tworzącego placówkę są pracownikami o niezwykłej empatii, życzliwości i cierpliwości. Zawsze znajdą czas, aby udzielić pacjentowi niezbędnych informacji i znajdą sposób na to, aby pomóc mu w trudniejszych sytuacjach.
  • Brak kolejek. Nie da się ukryć, że w leczeniu dowolnego schorzenia czas odgrywa bardzo istotną rolę. Świadomość dostępu do wykwalifikowanych specjalistów z maksymalnie kilkudniowym opóźnieniem sprawia, że pracownik wyposażony w pakiet medyczny nie będzie zwlekał z udaniem się do specjalisty. Tym samym – jest w stanie szybciej otrzymać pomoc i wdrożyć skuteczne leczenie w czasie, który pozwoli mu na szybkie dojście do siebie!
  • Szeroki wachlarz usług. Stale poszerzamy swoją ofertę usług oferowanych w ramach pakietów dla firm. Oferujemy przede wszystkim bogatą gamę badań diagnostycznych, dostęp do wielu lekarzy specjalistów, a także wiele zabiegów medycznych, które pomagają dojść do formy. Jesteśmy wdzięczni za opinie pacjentów o naszych usługach, bo pomagają nam one wzbogacać i modyfikować ofertę dla pracowników.