Kim jesteśmy

Stworzyliśmy Senior MultiCare z myślą o osobach, które najbardziej potrzebują specjalistycznej opieki medycznej. To ośrodek badań, wizyt specjalistycznych oraz zabiegów, dzięki którym osoby starsze mogą kompleksowo zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie.

Dla najbardziej wymagających pacjentów

Wśród wszystkich osób, które korzystają ze służby zdrowia, to właśnie osoby po 50. roku życia są najczęstszymi pacjentami placówek medycznych. Z biegiem czasu zdrowie każdego człowieka słabnie, jest dużo bardziej narażony na zachorowanie niż dwudziestolatek. Wynika to bezpośrednio z procesów fizjologicznych zachodzących w organizmie. A czy można temu zapobiegać oraz skutecznie z tym walczyć? Oczywiście! Osoby starsze zasługują na możliwość jak najszybszej konsultacji specjalistycznej, wykonania specjalistycznych badań w komfortowo wyposażonych ośrodkach i na dobrej jakości sprzęcie. Dzięki szybkiemu wykrywaniu schorzeń i podejmowaniu leczenia, seniorzy mogą w pełni korzystać z jesieni swojego życia, jako osoby o dobrym samopoczuciu i stabilnym stanie zdrowia. To dla nich stworzyliśmy Senior MultiCare i stale poszerzamy ofertę swoich usług, aby mogli leczyć się bez kolejek – niemal od ręki!

Dlaczego my?

  • Działamy w sektorze prywatnym. Dla naszych pacjentów oznacza to, że na kompleksową obsługę medyczną mogą liczyć niemal od ręki. Poprzez ciekawie skonstruowane abonamenty medyczne lub wykupione usługi, seniorzy mogą korzystać z pomocy lekarskiej, badać się i przechodzić fachowe zabiegi w bardzo krótkim terminie od zapisania się na wizytę. To zdecydowanie skraca czas, w którym może się dokonać poprawa zdrowia i zwiększa szansę na skuteczne wyleczenie oraz dalsze komfortowe życie!
  • Pracujemy w komfortowych warunkach. Dla pacjentów bardzo ważne jest, aby mogli czekać na swoją kolej w komfortowo urządzonej poczekalni na wygodnym krześle. Również w gabinetach zabiegowych czy lekarskich, a także w pomieszczeniach sanitarnych, pacjenci będą czuli, że znajdują się w miejscu nowoczesnym, doskonale wyposażonym, wpływającym na dobre samopoczucie, które jest jednym z czynników oddziałujących na proces zdrowienia!
  • Mamy najwyższej klasy sprzęt medyczny. Działamy wyłącznie na urządzeniach diagnostycznych, laboratoryjnych i zabiegowych najlepszej klasy. Dzięki temu, że oferujemy prywatną opiekę medyczną, możemy systematycznie zaopatrywać się w coraz to nowocześniejsze urządzenia diagnostyczne, i tym sposobem dostarczać naszym pacjentom usług medycznych dostosowanych do dzisiejszych możliwości technicznych.
  • Pacjentów konsultują najlepsi specjaliści. Zdajemy sobie sprawę z tego, że seniorzy borykają się często z wieloma krzyżującymi się i przenikającymi schorzeniami. Dlatego w naszym zespole mamy lekarzy różnych specjalizacji, o bardzo wysokich kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu w pracy z pacjentami. Specjaliści nie tylko stale dokształcają się, by jak najskuteczniej nieść pomoc, ale również mają możliwość konsultacji z ekspertami w innych specjalizacjach, co w przypadku zaawansowanych schorzeń bywa niezbędne.
  • Empatia i zrozumienie. W przypadku seniorów na równi z profesjonalną opieką medyczną kłaść należy zrozumienie i empatyczne podejście, jakim cechują się lekarze, pielęgniarki oraz reszta zespołu. Senior MultiCare zdecydowanie nie jest tym miejscem, w którym pacjent zostanie odesłany na koniec kolejki bez wysłuchania, co ma do powiedzenia! Znajdzie tu zrozumienie zarówno dla swojego wieku, jak i sytuacji oraz stanu zdrowia.
  • Stale poszerzamy naszą ofertę. Dajemy pacjentom dostęp do ciekawych abonamentów medycznych, badań laboratoryjnych oraz abonamentów dla firm. Dzięki nowoczesnym pakietom diagnostycznym specjaliści są w stanie szybko zdiagnozować problem i podjąć odpowiednie leczenie. Abonamenty obejmujące badania, szczepienia, konsultacje ze specjalistami, rehabilitacje i wypożyczanie sprzętów do zabiegów rehabilitacyjnych w domu sprawiają, że bardzo wiele schorzeń i problemów zdrowotnych może zostać szybko wykrytych i wyleczonych – z wygodą dla pacjenta. Dbamy o systematyczne poszerzanie oferty, tak, aby była jak najlepiej dopasowana do potrzeb naszych pacjentów.
  • Oferujemy elastyczne godziny przyjęć. Jesteśmy dopasowani do potrzeb naszych pacjentów, zarówno pod kątem oferty, jak i dat oraz godzin przyjęć. Nasze Biuro Obsługi Pacjenta odpowiada na wszystkie pytania telefonicznie oraz mailowo i zapisuje pacjentów na wizyty, badania oraz zabiegi w terminach i godzinach dogodnych dla nich. Dla osób, które na co dzień pracują lub mają wiele różnych obowiązków, dopasowanie godziny wizyty i błyskawiczna jej realizacja są dużym udogodnieniem, pozwalającym nie marnować czasu na stanie w kolejkach u lekarza.

Korzystając z usług Senior MultiCare, pacjent ma pewność, że jego potrzeby zostaną zrozumiane, a jego zdrowiem zajmą się najlepsi specjaliści w pełnym zakresie usług oferowanych przez Senior MultiCare. Nie warto tracić czasu na chorowanie – zaopiekuj się sobą i skorzystaj z naszych usług, by utrzymać swoje zdrowie na najwyższym poziomie i cieszyć się życiem tak, jak na to zasługujesz!