Misja

Zdrowie to nie tylko brak choroby!

Można czuć się doskonale w swoim ciele zarówno mając 20, jak i 70 lat – wiek to tylko cyferki, gdy się jest zdrowym i nie narzeka na uporczywe dolegliwości. Dlatego właśnie zdrowie powinno być fundamentalną wartością każdego człowieka. Mając je, można realizować się w każdej dziedzinie życia. A gdy zaczyna szwankować – nie wolno zwlekać z jego naprawieniem – i właśnie tutaj wkraczamy my, Senior MultiCare!

Seniorzy pod szczególną opieką

W młodym wieku organizm ma doskonałe zdolności do samoregeneracji. Dopiero z biegiem czasu organizm coraz częściej zaczyna niedomagać i nawet pozornie błahe dolegliwości mogą przeradzać się w dużo poważniejsze schorzenia. Nie ma wtedy czasu na wielomiesięczne oczekiwania na konsultację specjalistyczną, badania i wdrożenie leczenia. Uważamy, że seniorzy są szczególną grupą osób, które potrzebują błyskawicznej diagnostyki i jak najszybszego zapewnienia opieki – a tę właśnie mogą otrzymać tylko w prywatnym sektorze. W dłuższej perspektywie korzystanie z prywatnej opieki medycznej tak naprawdę prowadzi do oszczędności – nie tylko czasu, ale również nerwów i pieniędzy. Specjalistyczna opieka lekarska nie dopuszcza do sytuacji, w której senior miesiącami zażywa jedynie leki dostępne bez recepty i kuruje się domowymi sposobami, tracąc na to małą fortunę. Od razu zostanie on skierowany na badania, zdiagnozowany, i będzie mu przepisany właściwi sposób postępowania, omijający szerokim łukiem długotrwałe zażywanie leków na własną rękę.

Nasza misja

Misją Senior MultiCare jest zaproponowanie jak najszerszej grupie seniorów dostępu do prywatnej, wysokiej klasy opieki medycznej, dzięki której ich zdrowie znajdzie się w dobrych rękach, a problemy związane z coraz powszechniejszymi dolegliwościami ustąpią miejsca zadowoleniu ze swojej kondycji i korzystaniu z uroków jesieni życia. Staramy się udowadniać pacjentom każdego dnia, że nie są oni skazani na spędzanie swoich emeryckich lat w czterech ścianach, otoczeni zestawem leków na każdy dzień, bez nadziei na wyraźną poprawę stanu zdrowia. Dzięki docieraniu również do młodszych grup pacjentów, usiłujemy zaakcentować ważną rolę seniorów w ich życiu i wskazać dobrą, ciekawą alternatywę dla leczenia starszych bliskich z prawdziwym oddaniem.

Przede wszystkim jednak naszą misją jest – wspierać osoby starsze w dążeniu do poprawy stanu zdrowia!