Oferta indywidualna

Nowoczesne sposoby diagnostyki w zakresie podstawowym i rozszerzonym, są w Senior MultiCare usługą, po którą najczęściej sięgają pacjenci po 50. roku życia. Badania podstawowe, takie jak morfologia, OB, analiza moczu, najlepiej wykonywać raz na pół roku w celach kontrolnych, i ewentualne rozbieżności na bieżąco konsultować z lekarzem. Jest to bardzo ważne, szczególnie u osób starszych, ponieważ wiele schorzeń rozpoczyna się z pozoru niewinnie i bez żadnych większych objawów – można je natomiast wykryć analizując płyny ustrojowe, i tym samym obierając drogę dalszej, bardziej wnikliwej diagnostyki.

Zdajemy sobie sprawę, że kolejki w przychodniach i długi czas oczekiwania na interpretację wyników badań u lekarza mogą skutecznie zniechęcić do profilaktyki zdrowotnej. Dlatego w Senior MultiCare dajemy pacjentom swobodę dostępu do abonamentów medycznych, w ramach których można kontrolować swoje zdrowie regularnie, bez opóźnień. W przypadku seniorów możliwości samoregeneracji organizmu nie są już tak duże, jak u młodych osób, dlatego tylko wcześniejsze wykrycie wielu chorób jest w stanie zagwarantować odpowiednie możliwości leczenia, a nawet całkowite wyleczenie.

Abonamenty medyczne dla seniorów, w skład których wchodzi wiele usług, dzielą się na kompleksowe i rozszerzone. Można je wykupić na 12, 24 lub 48 miesięcy, i tym samym zafundować sobie lub bliskiej osobie nawet do 4 lat profesjonalnej opieki medycznej bez kolejek. Warto pamiętać o tym, że na zdrowie i samopoczucie seniora ma wpływ nie tylko brak chorób, ale również dobro stan psychiczny. Ten natomiast można znacząco zwiększyć, jeśli senior będzie miał świadomość, że jest pod możliwie jak najlepszą opieką, i w każdej chwili może swobodnie korzystać z opieki medycznej na wysokim poziomie.